KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14232080

nr 1423 2080

Ellen Jolin

(1854-1939), Sverige

Blandteknik, Signerad, daterad 1918, "Djurgårdsstaden", 35x25, yttermått inklusive ram: 38x27 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 20:51:51

Ellen Jolin

Läs mer om Ellen Jolin